O spolku

Dobré místo pro život je organizace dobrovolníků, kteří svůj volný čas věnuji sociálně znevýhodněným skupinám v Olomouci od miminek v kojeňáčku až po lidi s Alzheimerovou chorobou. Vše vykonávají bez nároku na odměnu pro radost, ne pro starost. Dobré místo nedostává žádné finanční prostředky od města Olomouce, od Olomouckého kraje, ani od státu, ani Evropské unie a je na to pyšné. Nemáme náklady na zaměstnance, kancelář, auta, telefony. Našim přáním je, aby občané Olomouce podporovali olomoucké handicapované a všichni naši partneři od grafiků, webmastera, fotografa, přes firmy a jednotlivce až po média nám pomáhají s pokorou bez nároku na odměnu tak, aby Olomouc byla dobrým místem pro život. Naše zkušenost je taková, že jen konkrétní pomoc je opravdová a nepovrchní. Je potřeba ale vědět, že nejsou všechny naše organizace stejné, že nedisponují stejnými finančními prostředky v poměru celkový rozpočet/klient/ a pečlivě zvažujeme, kam svoji energii upínáme. Aktivnější organizace, jsou viditelnější. To není jenom naše zásluha. I to prosím, vnímejte. Nechceme pomáhat lidem s nataženou dlaní, co fňukají, ale těm, co k svému životu přistupují aktivně a my jejich aktivitu rádi podpoříme, posuneme dál a oceníme svojí i  Vaší přízní. Děkujeme, že máme Vaši důvěru...

Stanovy spolku Dobré místo pro život

Transparentní bankovní účet Dobrého místa pro život

Děkujeme Česká spořitelně za podporu

Mediální partneři

Televize ZZIPolomouc.czRadio HanáOlomoucký DeníkRengl - plakátovací plochyOLTV.cz - Olomoucká televize

Logo Dobrého místa pro život