HANDICAP RALLY 2015

Neděle 6. září 2015 / 10:00 - 16:00 hodin

Korunní pevnůstka Olomouc

Handicap Rally 2015

CHTĚLI BYSTE LIDEM S HANDICAPEM POMOCI CÍTIT SE V OLOMOUCI LÉPE? VEZMĚTE, TAK JAKO MY, SVÉ DĚTI, ZKUSTE DOPLNIT SVŮJ RODINNÝ TÝM O JEDNOHO Z NICH A VYZKOUŠEJTE, JAKÉ TO JE NAPŘÍKLAD ŽÍT VE TMĚ. VYHRÁVÁ KAŽDÝ, KDO MÁ SRDCE.

Našim přáním je pomoci odstraňovat bariéry mezi lidmi, a proto jsme se rozhodli uspořádat akci, na kterou Vás srdečně zveme. Na utváření hodnotového systému našich dětí máme největší vliv právě my, jejich rodiče. Věříme, že podobně uvažuje většina rodin, žijících v našem krásném městě. Lidé se chtějí potkávat, poznávat, komunikovat, přátelit, ale mnohdy neví jak na to. O integraci se často mnoho mluví, méně se však pro ni skutečně dělá. Chtěli bychom dát Olomoučanům příležitost poznat, že mezi handicapovanými spoluobčany je celá řada lidí, které stojí za to mít za přátele.

Zveme olomoucké rodiny, aby přišly na Korunní pevnůstku a utvořily vlastní rodinný tým společně s některým z našich handicapovaných přátel. V celé řadě zábavných připravených disciplín není důležité zvítězit, jde o to prožít příjemný den, rozšířit si obzory, získat nové zkušenosti a nové přátele.

Připojte se k nám a pomozte nám společně budovat Olomouc, která bude skutečně dobrým místem pro život.

TEŠÍME SE NA SETKÁNÍ S VÁMI.

O CO SOUTĚŽÍME?

  • každému soutěžnímu týmu při registraci přiřadíme číslo, které vás bude provázet po celou dobu soutěže
  • pod stejným číslem najdete svoji společnou fotografii, kterou obdržíte na památku a můžete na místě rovněž namalovat soutěžní obrázek na téma: PEVNOST POZNÁNÍ, která bude v ten den otevřena veřejnosti
  • na konci akce vylosujeme rodiny, které získají rodinný vstup do Aquaparku Olomouc nebo do kina
TOPlist